Meble kuchenne na wymiar

Tętniące życiem serce domu, które skupia na sobie uwagę dzięki obietnicy: w tym wnętrzu czas minie bardzo przyjemnie. Kuchnia idealna powinna łączyć w sobie funkcjonalność i estetykę. A kuchnia marzeń? Posiada jeszcze jeden istotny element – indywidualny smak.

W tym właśnie się specjalizujemy: we wspólnym poszukiwaniu doskonałego w każdym calu wykończenia, które skomponowane zostanie tak, aby uwzględnić wszystkie Twoje potrzeby, jakie tylko pojawią się na etapie planowania oraz realizacji projektu. Klasyczna, nowoczesna, prowansalska? Przy wsparciu architekta oraz propozycji naszych partnerów upewnisz się, że Twoja koncepcja zasługuje na realizację. Z kolei my – od projektu aż po sam montaż – stworzymy kuchnię doskonałą!

Kuchnia nowoczesna

Propozycja dla osób, które lubią niekonwencjonalne podejście do aranżacji wnętrz: nie stronią od ekstrawagancji, ale nie dążą też ku przesadzie. Nowoczesna kuchnia jest rozwiązaniem, które charakteryzuje się małą liczbą detali, często nieschematycznym układem mebli, ale także ogromną funkcjonalnością.

Nasze projekty skupiają się na wysmakowanych, minimalistycznych elementach. Doskonałość tego stylu tkwi w wyważonym doborze dodatków, które porządkują chaos, zachowując przy tym artyzm i oryginalność przestrzeni. Zaproszenie do nich mocnych barw, zwłaszcza kontrastów, czyni wnętrze nowoczesnym, charakternym i oryginalnym.

Kuchnia bezuchwytowa

W zanadrzu mamy również ofertę dla minimalistów rozsmakowanych w eleganckim, nowoczesnym wykończeniu wnętrz – kuchnie bezuchwytowe. Fronty meblowe tego typu tworzą przyjemną dla oczu, jednolitą powierzchnię pozbawioną uchwytów.

Wykończone z największą dokładnością, dopasowane przez naszych specjalistów, tworzą estetycznie spójną całość. Niczym niezakłócona czyni wnętrze dopracowane w najmniejszym calu, odpowiadające zasadzie „im mniej, tym więcej”.

Kuchnia klasyczna

Zaletą tradycyjnego wzornictwa, jaka wybija się ponad inne, jest to, że zawsze prezentuje się nienagannie. Uniwersalność klasycznego stylu tkwi w zamiłowaniu do detali, dzięki którym możemy udać się w sentymentalną podróż do przeszłości: wyjadania babcinego dżemu, wspólnego robienia tostów, pieczenia pierników.

Chętnie wracamy do niej po długim dniu, szukając domowego ciepła i wytchnienia. Fronty ramkowe, zdobione uchwyty, pilasty i gzymsy, a także przytulne dodatki, urocze drobiazgi… to tylko niektóre wyróżniki klasyki, które rozświetlą wnętrze i nadadzą mu subtelności.

Kuchnia w stylu prowansalskim

Dobrze przemyślany i zrealizowany projekt sprawi, że z dnia na dzień będziesz mieć wrażenie, że oto przeniosłeś się do Prowansji. Każdy poranek okaże się słoneczny, każdy zegar zwolni swój bieg, każde danie będzie smakować bardziej – kuchnia w stylu prowansalskim posiada mnóstwo osobliwego uroku. Dzieje się tak zarówno za sprawą gustownych mebli stylizowanych na francuskie wnętrza, jak i dekoracji wprost nawiązujących do kultury Prowansji.

Wyspa, otwarte półki, przeszklone witryny, jasne meble i inne elementy wyposażenia czynią aranżację tego typu lekką, przyjazną i bardzo przytulną. Dzięki wsparciu architekta, znakomicie zaznajomionego z przeróżnymi stylami wnętrzarskimi, dowiesz się, na jakie rozwiązania warto się zdecydować, aby wnętrze wprost nawiązywało do klimatu rodem z południa Francji.